KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16363003
nr 1636 3003
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
"Doily". Signerad, blandteknik, Akryl & spray på duk. Bildmått: 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 54x44 cm
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
700 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 21:18:45)
Uppdatera
Visning
fredag 16/8, lördag 17/8, söndag 18/8 och måndag 19/8
Auktionen
avslutas:
måndag 19 augusti kl 19:27:55
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson